Ryszard Kamiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2020
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2020
Echo Dnia
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas
Ryszard Kamiński
Były założyciel i Przewodniczący
Delegatury Automobilklubu Kieleckiego w Jędrzejowie,
długoletni sędzia sportów motorowych.
Wyrazy szczerego współczucia
i wsparcia w trudnych chwilach
Rodzinie i Bliskim
składają
Członkowie, Zarząd i Pracownicy
Automobilklubu Kieleckiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia