Bogumiła Balicka-Andrasz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2019
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2019
Dziennik Polski
„Tam niespodzianki cię czekają co dzień,
Gdy w połoniny wyruszasz na zwiady,
A potem patrzysz o słońca zachodzie,
Siadłszy na drzewa przewalonej kłodzie,
Jak żyją Bieszczady”.
Jacek Kaczmarski
W dniu 28 września 2019 roku w Krakowie zmarła
ś+p
Bogumiła
Balicka-Andrasz
z domu Knapczyk
Mama, Babcia i Prababcia
Kochała czytać książki, chodzić po górach
i dyskutować o polityce.
Działała społecznie
w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym.
Pracowała w Zakładach Przemysłu Gumowego
„Stomil” w Krakowie,
Zakładach Urządzeń Jądrowych POLON w Krakowie
i Bibliotece Dzielnicowej Kraków-Krowodrza Filia nr 14.
Przeżyła 88 lat,
w pamięci naszej pozostanie zawsze.
Nabożeństwo żałobne przy prochach zostanie odprawione w dniu 11 października 2019 r. o godz. 10.20
w Kaplicy na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie,
a następnie urna zostanie odprowadzona
na miejsce pochówku.
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia