Henryk Bernacki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2019
Oleśniczanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2019
Oleśniczanin
Dziękujemy personelowi, lekarzom i pielęgniarkom oddziału chirurgicznego Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy, a w szczególności ordynatorowi
Zbigniewowi Krawczukowi
za zaangażowanie, trud i wspaniałą opiekę nad
Henrykiem
Bernackim.
Z wyrazami szacunku
Rodzina
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych ” .
Wszystkim, którzy w tych trudnych chwilach
dzielili z nami smutek i wzięli udział
w ostatnim pożegnaniu
ś+p
Henryka Bernackiego
serdeczne podziękowania
składa
wdzięczna Rodzina
Z wielkim smutkiem żegnamy
mgr. Henryka Bernackiego
byłego wiceburmistrza Miasta Oleśnicy
Żonie oraz pozostałej Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia
dyrekcja oraz pracownicy
Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów
Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia