Zbigniewa Orłowskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2019
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2019
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. n. med.
Zbigniewa Orłowskiego
pierwszego po reaktywacji samorządu lekarskiego Przewodniczącego Okręgowego Sądu Lekarskiego w Łodzi.
Żegnamy Go z wielkim smutkiem
lek. Januariusz Kaczmarek
Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej w Łodzi
lek. dent. Janusz Prochaska
Przewodniczący Okręgowego Sądu Lekarskiego w Łodzi
oraz pracownicy Kancelarii OROZ i OSL
Z głębokim smutkiem żegnamy
prof. dr. hab. n. med.
Zbigniewa Orłowskiego
Przewodniczącego Okręgowego Sądu Lekarskiego
I kadencji działania odrodzonych izb lekarskich.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy serdecznego współczucia
w imieniu Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi
Paweł Czekalski - Prezes ORL
Z głębokim smutkiem żegnamy
Pana profesora dr. hab. med.
ś tp
Zbigniewa Orłowskiego
Kierownika Kliniki Nefrologii z Oddziałem Dializ
Akademii Medycznej w Łodzi w latach 1970-1995.
Wybitnego nefrologa, wspaniałego lekarza
naszego mentora i nauczyciela.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy szczerego współczucia
składają
Asystenci
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia