Barbara Opolska - Bogusz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2020
Dziennik Polski
Z głębokim żalem informujemy,
że w dniu 25.01.2020 zmarła
dr Barbara
Opolska-Bogusz
emerytowany pracownik
Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum.
Pełniła funkcję kierownika Pracowni Hemogenetyki
w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej.
W osobie Zmarłej
Uniwersytet Jagielloński-Collegium Medicum
utracił wybitnego nauczyciela akademickiego
oraz cenionego wychowawcę.
Rodzinie Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składa
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
ds. Collegium Medicum
oraz
społeczność akademicka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia