Magdalena Walczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2010
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Magdaleny Walczyk Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” w Kołobrzegu Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają Marszałek Województwa Władysław Husejko i Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Tomek
15 l
Basia
16 l
Małgoś - wychowanka.
16 l
Dana
16 l