Lidia Knapik Pryszcz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.09.2019
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.09.2019
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Lidię Knapik-Pryszcz
długoletniego pracownika naszego szpitala,
pielęgniarkę z Oddziału Anestezjologii
i Intensywnej Terapii,
całkowicie oddaną chorym dzieciom,
szlachetnego i prawego człowieka,
pełną ciepła, serdeczną koleżankę.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Renata Feliks
6 l