Magdalena Piasecka Ludwin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2020
Gazeta Wrocławska
Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2020 roku odeszła
Nasza Pani Prezes
Magdalena Piasecka Ludwin
Pani Magdalena Piasecka Ludwin przywróciła świetność Hotelu Tumskiego.
Dzięki wiedzy, ciężkiej pracy i ogromnej pasji Naszej Pani Prezes, zabytkowa kamienica na Ostrowie Tumskim
stała się urokliwym Hotelem.
Miłość do Wrocławia sprawiła, że Pani Magdalena Piasecka Ludwin wraz z Mężem stworzyli wyjątkową Barkę Tumską.
Dzięki odwadze i wielkiemu zaangażowaniu tworzyła miejsca wyjątkowe,
które codziennie będą nam o Niej przypominać, a wielu miejscom dawała nowe życie.
Jej wielkie serce sprawiło, że cała Załoga Hotelu Tumskiego miała w Niej wielkie wsparcie,
a Jej odejście jest dla nas ogromną stratą.
Panią Prezes żegnamy z wielkim smutkiem.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Załoga Hotelu Tumskiego i Barki Tumskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jolanta Roter
1 r
I.K
1 r
Małgorzata Gierada
6 l