Wanda Simon
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2020
Głos Wielkopolski
Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy,
że 20 kwietnia 2020 r. odeszła najdroższa Żona,
ukochana Mama, Teściowa i Babcia
ś+p
Wanda Simon
Do końca wierzyliśmy,
że przed nami jeszcze wiele wspólnych lat,
pełnych ciepła i miłości, które dawałaś nam wszystkim.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona
w piątek 24 kwietnia 2020 r. o godz. 10.00
w kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Grobla,
a o godzinie 12.00 odbędą się uroczystości pogrzebowe
na Cmentarzu Jeżyckim przy ul. Nowina 1.
Mąż oraz Synowie z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Viola
3 l
Ula Beniu Stieler
4 l