Izabela Jaruga-Nowacka, Anna Walentynowicz, Andrzej Karweta, Maciej Płażyński, Arkadiusz Rybicki, Leszek Solski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2010
Dziennik Bałtycki

Pogrążeni w wielkim smutku z głębokim żalem żegnamy
Izabelę Jarugę-Nowacką, Annę Walentynowicz,
wiceadmirała Andrzeja Karwetę,
Macieja Płażyńskiego, Arkadiusza Rybickiego
i Leszka Solskiego,
wybitnych Pomorzan, oddanych patriotów.
W obliczu niewyobrażalnej tragedii,
która wydarzyła się w Smoleńsku,
składamy wyrazy najgłębszego współczucia
i łączymy się w bólu z Ich Rodzinami.
Senator RP prof. Janusz Rachoń
wraz z najbliższymi współpracownikami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Pożegnanie Admirała Andrzeja Karwety</p> <p>Są osoby które życie znaczą swymi uczynkami, swoja miłością i serca otwartością! Wielkimi darami którymi jesteśmy my sami! Lecz czas przychodzi kiedy nas opuszczają, od trudów życia się uwalniają, na zasłużony odpoczynek udają! A w naszych sercach na zawsze zostają ,z nami żyją i mieszkają! Oni nam z wnętrza wskazówek udzielają ,drogi rysują i życie kształtują! Ludzie gdy odchodzą swe smutki ,bóle i udręki zostawiają i naprawdę wolnymi się staja!!!</p> <p>www.banino.pl</p>


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia