Zbigniew Kałek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Serdeczne podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek i personelu ze szpitala w Grodzisku Wlkp. z oddziału wewnętrznego, którzy z wielkim zaangażowaniem i serdecznością podejmowali wysiłek dla ratowania życia mojego męża
śp.
Zbigniewa Kałka
składa
żona z rodziną
Podziękowania dla Pani doktor Szymańskiej, dla wszystkich, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej, za intencje mszalne, złożone kwiaty
śp.
Zbigniewa Kałka
składa
żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia