Karol Cebula
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2019
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2019
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Karola Cebuli
Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej
w Strzelcach Opolskich III kadencji,
radnego Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich
III i IV kadencji,
przedsiębiorcy, wydawcy, mecenasa kultury i filantropa.
Pozostanie w naszej pamięci
jako Człowiek niezwykle oddany Ziemi Strzeleckiej,
równie mocno zaangażowany
w sprawy województwa czy kraju,
jak i lokalnej społeczności.
Pogrążonej w smutku
Rodzinie orazBliskim
składamy
szczere wyrazy współczucia.
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
w Strzelcach Opolskich
Gabriela Puzik
Burmistrz
Strzelec Opolskich
Tadeusz Goc
oraz
radni Rady Miejskiej
w Strzelcach Opolskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Rafał adamowicz
6 l