Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2020
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2020
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Tomasza Szulczyka
Sołtysa wsi Sulimice, Naczelnika OSP Sulimice,
Człowieka oddanego społeczności Gminy Darłowo.
Łącząc się w bólu, składamy wyrazy współczucia
Rodzinie, Krewnym i Przyjaciołom
Wójt
Gminy Darłowo
Radosław Głażewski
wraz z Pracownikami Samorządowymi
Przewodniczący
Rady Gminy Darłowo
Grzegorz Hejno
wraz z Radnymi
i Sołtysami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia