Jerzy Pelc

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2019
Głos Wielkopolski

Nasza szkolna społeczność uczniów, nauczycieli,
a nade wszystko wychowanków
Pana ProfesoraJerzego Pelca

zaskoczona faktem, że w zbliżającym się roku szkolnym,
po półwieczu współobecności, nie spotkamy Go
już wśród nas, Jego Przyjaciół, Kolegów i Uczniów.
Żegnamy Go z wielkim smutkiem, ale i nadzieją na to, że tam, gdzie teraz przebywa, słuchać będzie ciągle
swojego ukochanego, subtelnego dźwięku fletowego.
A my obiecujemy, że tego dźwięku nie zapomnimy.
Do zobaczenia Drogi Mistrzu, Panie Profesorze,
Drogi Jurku.

Uczniowie, Przyjaciele i Koledzy
Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowiczaw Poznaniu

Plaża

W dniu 15 sierpnia 2019 roku zmarł

ś+p
Jerzy Pelc

artysta muzyk
pierwszy flecista Teatru Wielkiego im. St. Moniuszki
w Poznaniu,
wykładowca w klasie fletu Akademii Muzycznej
im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu,
wykładowca w klasie fletu Liceum Muzycznego
im. M. Karłowicza w Poznaniu,
wieloletni współpracownik Biura Koncertowego
i Orkiestry Filharmonii Poznańskiej.
Przeżył 75 lat.
Nasz kochany Mąż, Tata i Dziadek.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
22 sierpnia w Strzelnie (Powiat Mogileński) o godz. 11.00
w Bazylice pw. Św. Trójcy,
Plac Św. Wojciecha 1, a następnie o godz. 12.00
pogrzeb na Starym Cmentarzu przy ul. Kolejowej.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona
23 sierpnia o godz. 15.30
w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
na Wichrowym Wzgórzu 130 w Poznaniu.
Pogrążeni w smutku
Żona z Córką, Synem i Rodziną

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 15 sierpnia 2019 roku zmarł nasz przyjaciel
i długoletni pierwszy flecista Teatru Wielkiego
im. St. Moniuszki w Poznaniu

ś+p
Jerzy Pelc

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
22 sierpnia 2019 w Strzelnie (powiat mogileński),
o godz. 11.00 w Bazylice pw. Św. Trójcy,
plac Św. Wojciecha 1.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na Starym Cmentarzu przy ul. Kolejowej.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona
23 sierpnia o godz. 15:30 w kościele
pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
na os. Wichrowe Wzgórze 130 w Poznaniu.

Rodzinie zmarłego
składamy najszczersze kondolencje.

Dyrekcja z zespołami Teatru Wielkiego
im. St. Moniuszki w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

najszczersze wyrazy wspolczucia

Andrzej Okoniewski


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

jadwiga kurkiewicz


6 l

Pokój TWOJEJ duszy.Serdeczne współczucia Rodzinie.

Jadwiga Kurkiewicz


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia