Marek dr n. med. Kuhla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2020
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2020
Gazeta Krakowska
ś+p
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
dr n. med.
Marka Kuhla
lekarza oddanego pacjentom,
znakomitego specjalisty gastroenterologii
i chorób wewnętrznych,
który prawie całe swoje życie zawodowe związany był
ze Specjalistycznym Szpitalem im. E. Szczeklika
w Tarnowie,
Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych
oraz Kierownika Pracowni Endoskopii.
Bliskim Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrektor i pracownicy
Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia