Tomasz Depa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2020
Głos Wielkopolski
Pragniemy podziękować
za ogromne wsparcie duchowe, w modlitwie i słowem w tym trudnym dla nas czasie,
w szczególności Rodzinie, wszystkim Przyjaciołom, Znajomym i Współpracownikom
ś+p
Tomka
Pogrążona w żalu
żona Aleksandra Depa z Agatą i Kubą
i ich Rodzinami
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 13 kwietnia 2020 r. zmarł
nasz Przyjaciel
długoletni radca prawny Zarządu Dróg Miejskich
ś+p
Tomasz Depa
Szanowany za wiedzę, troskę o dobro ZDM,
lubiany za wrażliwość, optymizm i poczucie humoru.
Nigdy nie odmówił pomocy w sprawach służbowych
i tych zwykłych, prywatnych, ludzkich.
Będzie nam, Tomku, bardzo Ciebie brakować,
Twojego uśmiechu, cennej rady i życzliwości.
Przykro nam, że nie możemy towarzyszyć Tobie
w ostatniej drodze.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja i współpracownicy
Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 13.04.2020 r. odszedł
Nasz ukochany Mąż, Tata i Dziadek
ś+p
Tomasz Depa
Msza święta pogrzebowa odbędzie się
dnia 16.04.2020 r. o godz. 12.30.
Pogrzeb po mszy świętej
na cmentarzu parafialnym w Biedrusku.
„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić..”
13 kwietnia br. odszedł od nas
na wieczny odpoczynek
śp.
Tomasz Depa
Człowiek wielkiego serca,
wyjątkowej skromności i życzliwości.
Nie ma takich słów, które oddałyby żal
jaki czujemy po stracie
naszego serdecznego Kolegi i Przyjaciela.
Rodzinie i Bliskim
przekazujemy
wyrazy współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Poznańskiego Oddziału
Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
Z głębokim smutkiem żegnamy
śp.
Tomka
mądrego, wrażliwego, wspaniałego Człowieka
Dla nas był nie tylko profesjonalnym prawnikiem,
ale także przyjacielem i nieocenionym wzorem.
Umiał łączyć tak jak nikt odpowiedzialną pracę
z życzliwością i otwartością na innych,
nigdy nie odmawiając pomocy w najdrobniejszych sprawach.
Pamięć o Nim pozostanie w nas na zawsze.
Rodzinie Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Barbara, Tomasz i Bartosz
z GDDKiA Oddział w Poznaniu
… umierają, ale nie odchodzą,
pozostają w naszej pamięci.
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci w dniu 13 kwietnia 2020 r.
naszego wieloletniego współpracownika – radcy prawnego.
Żegnamy wspaniałego i zawsze życzliwego wszystkim
Kolegę i Przyjaciela
Tomasza Depę
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia
Zarząd i Pracownicy
BGW Poznań
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Gabriela Maciejewska
6 l
IK
6 l
IK
6 l
Maria i Tadeusz Matuszek
6 l
Maria i Tadeusz Matuszek
6 l
MK
6 l