Tomasz Depa

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2020
Głos Wielkopolski

Pragniemy podziękować
za ogromne wsparcie duchowe, w modlitwie i słowem w tym trudnym dla nas czasie,
w szczególności Rodzinie, wszystkim Przyjaciołom, Znajomym i Współpracownikom

ś+p

Tomka

Pogrążona w żalu

żona Aleksandra Depa z Agatą i Kubą
i ich Rodzinami

Plaża

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 13 kwietnia 2020 r. zmarł
nasz Przyjaciel
długoletni radca prawny Zarządu Dróg Miejskich

ś+p
Tomasz Depa

Szanowany za wiedzę, troskę o dobro ZDM,
lubiany za wrażliwość, optymizm i poczucie humoru.

Nigdy nie odmówił pomocy w sprawach służbowych
i tych zwykłych, prywatnych, ludzkich.

Będzie nam, Tomku, bardzo Ciebie brakować,
Twojego uśmiechu, cennej rady i życzliwości.

Przykro nam, że nie możemy towarzyszyć Tobie
w ostatniej drodze.

Rodzinie Zmarłego

składamy
wyrazy głębokiego współczucia

Dyrekcja i współpracownicy
Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 13.04.2020 r. odszedł
Nasz ukochany Mąż, Tata i Dziadek

ś+p
Tomasz Depa

Msza święta pogrzebowa odbędzie się
dnia 16.04.2020 r. o godz. 12.30.
Pogrzeb po mszy świętej
na cmentarzu parafialnym w Biedrusku.

„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić..”

13 kwietnia br. odszedł od nas
na wieczny odpoczynek

śp.
Tomasz Depa

Człowiek wielkiego serca,
wyjątkowej skromności i życzliwości.

Nie ma takich słów, które oddałyby żal
jaki czujemy po stracie
naszego serdecznego Kolegi i Przyjaciela.

Rodzinie i Bliskim

przekazujemy
wyrazy współczucia

Kierownictwo i Pracownicy
Poznańskiego Oddziału
Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

Z głębokim smutkiem żegnamy

śp.
Tomka

mądrego, wrażliwego, wspaniałego Człowieka
Dla nas był nie tylko profesjonalnym prawnikiem,
ale także przyjacielem i nieocenionym wzorem.
Umiał łączyć tak jak nikt odpowiedzialną pracę
z życzliwością i otwartością na innych,
nigdy nie odmawiając pomocy w najdrobniejszych sprawach.
Pamięć o Nim pozostanie w nas na zawsze.
Rodzinie Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Barbara, Tomasz i Bartosz
z GDDKiA Oddział w Poznaniu

… umierają, ale nie odchodzą,
pozostają w naszej pamięci.
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci w dniu 13 kwietnia 2020 r.
naszego wieloletniego współpracownika – radcy prawnego.
Żegnamy wspaniałego i zawsze życzliwego wszystkim
Kolegę i Przyjaciela

Tomasza Depę

Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia

Zarząd i Pracownicy
BGW Poznań

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere wyrazy współczucia.

Gabriela Maciejewska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ostatnie pożegnanie

IK


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ostatnie pożegnanie

IK


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość.Serdeczne wyrazy współczucia.

Maria i Tadeusz Matuszek


6 l

Bardzo bolesna wiadomość. Serdeczne wyrazy współczucia.

Maria i Tadeusz Matuszek


6 l

Wciąż nie mogę uwierzyć.....

MK


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia