Stefania Wrzeszcz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.1.2010 roku
zmarła nasza kochana Żona, Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Stefania Wrzeszcz
z domu Gola
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek,
18.1.2010 r. o godzinie 12.00 w kościele pw. św. Antoniego na Starołęce.
Pogrzeb bezpośrednio po mszy św. na cmentarzu parafialnym.
W smutku pogrążeni
Mąż, Córka i Syn z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia