Z zalem za
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2020
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2020
Gazeta Lubuska
Z żalem zawiadamiamy, że 26 kwietnia 2020 roku
zmarła członkini
Stowarzyszenia Pionierów Zielonej Góry
ś+p
Emilia Bielak
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i członkowie
Stowarzyszenia Pionierów Zielonej Góry
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia