Aurelia Polańska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2020
Dziennik Bałtycki

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Prof. Aurelii Polańskiej

w latach 1952-1964 Pracowniczki Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni.
Autorki wielu publikacji z dziedziny ekonomiki pracy.

Serdeczne wyrazy współczucia składamy Mężowi
prof. Zygmuntowi Polańskiemu,
wieloletniemu Dyrektorowi MIR-PIB,
a także Rodzinie i Najbliższym.
Dyrekcja i Pracownicy Morskiego Instytutu Rybackiego
- Państwowego Instytutu Badawczego

Plaża

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomości o śmierci

Aurelii Polańskiej

prof. nauk ekonomicznych, wykładowczyni akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego
oraz Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu, przez wiele lat związanej z Gdynią i Archidiecezją Gdańską.
Pani Profesor aktywnie działała na rzecz wspólnoty społecznej w oparciu o wartości chrześcijańskie.
Aktywnie angażowała się w ważne sprawy naszego miasta, za swoją działalność została uhonorowana
Medalem im. Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz nagrodą Archidiecezji Gdańskiej Pro Ecclesia et Populo.
Była Osobą o niezwykłej charyzmie i osobowości. Rzetelna i prawdziwa w życiu i w pracy, otwarta na drugiego człowieka, zawsze gotowa do rozmowy, udzielenia dobrej rady i wsparcia.
Żegnamy wspaniałego Człowieka, którego bardzo nam będzie brakowało.
Rodzinie

składamy wyrazy żalu i współczucia
Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni
Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni,
wiceprezydenci:
Katarzyna Gruszecka-Spychała, Michał Guć, Bartosz Bartoszewicz i Marek Łucyk
oraz
Krzysztof Szałucki, skarbnik Miasta Gdyni
Marek Stępa, naczelnik Wydziału Ochrony Dziedzictwa
Rafał Klajnert, sekretarz Miasta Gdyni

Z wielkim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 7.04. 2020 r. zmarła

ś+p

Aurelia Polańska

lat 89
profesor nauk ekonomicznych, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.
Wielce zasłużona działaczka katolicka,
naukowa, związkowa i społeczna.

Msza św. żałobna została odprawiona 8.04.2020 r.
w kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej
w Gdyni – Chwarznie.
Pogrzeb odbędzie się 10.04.2020 r. o godz. 10.00
na cmentarzu Witomińskim.

Spoczywaj w pokoju.

Przyjaciele z Klubu Myśli
św. Jana Pawła II

Zawiadamiamy, że dnia 7 kwietnia 2020 r.
odeszła od nas
ukochana Żona i Mama

ś+p

Aurelia Polańska

Pogrzeb w warunkach epidemiologicznych
odbędzie się na cmentarzu Witomińskim
10 kwietnia 2020 r. o godz. 10.00.

Rodzina

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 7.04.2020 roku
w wieku 89 lat, odeszła na wieczny spoczynek
Kochana Żona, Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia

ś+p

Prof. dr hab.
Aurelia Polańska

W ceremonii pogrzebowej z cmentarza Witomińskiego będzie można uczestniczyć przez videotransmisję
pod linkiem: http://link.do/Cnx1d
10.04.2020 roku o godzinie 10.00.

Zawiadamiają
Synowa, Wnuki oraz Prawnuki

Wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie i Najbliższym

z powodu śmierci

Aurelii Polańskiej

wielkiego przyjaciela Solidarności

składają
członkowie i pracownicy
Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Pani Relu, bedzie mi Pani brakowac , Pani radosci zycia, ktora byla zarazliwa, Pani usmiechu i pogody ducha. Barbara Wojcik

Barbara Wojcik


6 l

Pani Relu, bedzie mi Pani brakowac , Pani radosci zycia, ktora byla zarazliwa, Pani usmiechu i pogody ducha. Barbara Wojcik

Barbara Wojcik


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
niech odpoczywa w spokoju wiecznym.,.

jakub


6 l

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie

Tadeusz Sokołów


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpieszmy się kochać ludzi. Tak szybko odchodzą.

Ewa Sobczyńska


6 l

zegnaj kolezanko odpoczywaj w spokoju wiecznym...

paweł m.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Profesor dziekuje .Prosze odpoczywac w spokoju.

Dawna studentka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zegnaj kolezanko odpoczywaj w spokoju na wieki...

Paweł M.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Jej ziemia lekką będzie...

Jakub


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj koleżanko odpoczywaj w spokoju na wieki...

Zbyszek -kolega z MIR


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju wiecznym ...

Jakub


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia