Violetty Bratkowskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2019
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2019
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Violetty Bratkowskiej
wieloletniej Dyrektorki VI LO w Koszalinie,
naszej Przyjaciółki.
Odeszła Osoba wyjątkowa, pełna mądrości i dobroci,
ciepła i życzliwości dla innych.
Taką pozostaniesz, Violu, w naszej pamięci.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektorzy koszalińskich szkół średnich
i placówek oświatowych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia