Barbara Thomas-Pawłowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2018
Dziennik Polski
Z ogromnym smutkiem żegnamy
naszą Drogą Koleżankę
lek. med.
Barbarę
Thomas-Pawłowską
wieloletniego pracownika naszego Centrum.
Dobrego Człowieka, całym sercem oddanego pacjentom.
Zarząd, Koleżanki i Koledzy
z Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o.
Rodzinie i Bliskim
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia