Jadwiga Subocz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2020
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2020
Głos Pomorza
W dniu 20 kwietnia 2020 roku w Warszawie
odeszła w wieku 98 lat, urodzona w Wilnie,
nasza kochana Mama, Babcia, Prababcia i Praprababcia
ś+p
Jadwiga Subocz
oddana życiu teatralnemu i muzycznemu Słupska
przez ponad 25 lat,
ciepły i życzliwy Człowiek.
Poświęcona zostanie też symboliczna tablica
w 75. rocznicę śmierci w obozie w Dzierżyńsku, ZSRR,
Jej męża, 28-letniego Augustyna Subocza,
żołnierza AK Wileńszczyzny.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się
w sobotę 2 maja 2020 roku o godz. 13.00
w kościele św. Jacka w Słupsku, po czym Prochy
zostaną złożone w grobie na Starym Cmentarzu.
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia