Andrzej Macheta

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2020
Dziennik Polski

Z głębokim smutkiem informujemy,
że 26 maja 2020 r. zmarł nagle w wieku 62 lat

ś+ p
dr Andrzej Macheta
specjalista psychiatra, oddany swoim pacjentom, troskliwy lekarz.
Po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku od 1984 roku związany był ze Szpitalem w Kobierzynie z przerwami,
aż do śmierci, ostatnio przyjmując Pacjentów
w Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowej Hucie.
Pracował również w innych placówkach lecznictwa psychiatrycznego w Krakowie oraz w Zakładzie Opiekuńczo-
-Leczniczym w Zatorze i w Szpitalu w Oświęcimiu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu
św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy
w dniu 6 czerwca 2020 r. o godz. 12.00.
Rodzinie i Bliskim śp. Pana Doktora
przekazujemy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny. Prawdziwy lekarz z powołania, wrażliwy, nieszablonowy człowiek. Bardzo pomógł mnie i wielu innym potrzebującym. Rozmów z Ś.P Andrzejem nigdy nie zapomnę. Odejście tak dobrego i wyjątkowego człowieka jest ogromną stratą.

Edyta


4 l

Najwspanialszy lekarz oddany pacjentom nikt bo nie zastąpi. Ciepły lekarz z powołania. Będzie bo bardzo brakowało. Ale jest po lepszej stronie na pewno w niebie.

Pacjentka wdzięczna


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere kondolencje dla rodziny Pana Doktora. Był nam oddany, szanował wszystkich swoich pacjentów. Wiele mi pomógł i w modlitwie staram się pamiętać o Nim. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie,a Światłość Wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.- wdzięczna za pomoc Pana Doktora, pacjentka.

Agnieszka Pojda


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za szybko się poddałeś.. Będzie Cię brak... Żegnaj przyjacielu.

Paweł


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju

Anna


5 l

Niechaj Dobry Bóg przyjmie ś.p. Andrzeja do swego Królestwa.

Cezary Wylęgły


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutek

Pacjentka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju

Pacjentka Wdzięczna


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze kondolencje dla Rodziny i najbliższych.Z opóźnieniem ale dopiero teraz dotarła do mnie ta smutna wiadomość.Pan Doktor był niesamowitym I ciepłym człowiekiem.Pierszy psychiatra,który naprawdę mi pomógł.Postawil mnie na nogi.Uczciwie i z niesamowita empatia podchodził do pacjentów.Mial wady owszem:)Troche marudził:)ale był niezastąpiony.Bedze mi brakowało rozmów z Nim. Pacjentka

Magdalena Warchoł


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia