Michał Rajewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2019
Głos Wielkopolski

„Odszedłeś tak nagle,
że aż trudno w to uwierzyć”.
25 sierpnia 2019 roku opuścił nas niespodziewanie

ś+p
Michał Rajewski

nasz wspaniały Przyjaciel

Był niezwykle wrażliwy na piękno przyrody,
muzyki, literatury i tą pasją potrafił nas zarazić.
Był wnikliwym poszukiwaczem Prawdy.
Przeżyliśmy z Tobą Michale niezapomniane chwile,
spotkania, podróże.
Dzieliliśmy się wspólnie trudem naszego życia codziennego.
Mieliśmy jeszcze tyle planów do zrealizowania...
Drogi Przyjacielu, odszedłeś, ale nie od nas.
Pozostaniesz z nami na zawsze w naszych sercach.
Dziękujemy Bogu,
że spotkaliśmy Ciebie w naszym życiu.
Twoi przyjaciele
Ewa i Jarek Nowak
Iwona i Robert Runk
Łączymy się w bólu z Rodziną

Plaża

„Nie umierają ludzie, o których się pamięta”.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 sierpnia 2019 roku,
w wieku 55 lat, odszedł od nas
ukochany Syn, Mąż, Brat, Ojciec i Dziadek

ś+p
Michał Rajewski

Do końca swych dni żył pełnią życia.

Odszedł nagle, pozostawiają nas w ogromnym smutku,
lecz z nadzieją, że zaznał wiecznego spokoju.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w dniu 30 sierpnia 2019 roku o godz. 15.05
w kaplicy na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
tego samego dnia o godz. 17.00
w kościele pw. św. Jana Kantego w Poznaniu.

Matka, Żona, Brat, Synowie i Wnuczka
wraz z Rodzinami

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Z ogromnym żalem żegnamy

Michała Rajewskiego

założyciela i prezesa
Stowarzyszenia Mieszkańców Abisynia.

Michał łączył ludzi.
Będzie nam brakować jego pasji, humoru i serdeczności.

Rodzinie i Najbliższym
składamy najszczersze kondolencje.

Członkowie stowarzyszenia i sąsiedzi

„To bowiem co widzialne przemija,
To zaś co niewidzialne trwa wiecznie”.
św. Paweł z Tarsu

ś+p
Michał Rajewski

Najlepszy Przyjaciel, Ojciec Chrzestny,
wspaniały Człowiek.

Będzie nam bardzo brakowało Twojej obecności, optymizmu i pozytywnego postrzegania ludzi i świata.

Pozostaniesz na zawsze
w naszych sercach i modlitwie.

Włodek i Ola z Jurkiem, Julią i Oliwierem

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zegnaj przyjacielu

Artur Pisula


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają... Są osoby raz poznane i nigdy niezapomniane..."

Piotr Wilms z rodziną


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały Kolega

Witek Mania


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Żegnaj.

Kasia i Jacek


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Modlę się o ŻYCIE WIECZNE dla Ciebie

Witek Mania


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
żegnaj drogi Przyjacielu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach

Abisynia


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia