Maria Bykowy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2020
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Bykowy
wieloletniego zasłużonego pracownika
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
UM w Poznaniu
Łączymy się w bólu
z Rodziną Zmarłej
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala
Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami…
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej drogiej Pani Oddziałowej
Marii Bykowy
Zawsze oddanej swojej pracy,
życzliwej dla współpracowników i pacjentek.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Kierownik wraz z zespołem Pododdziału Położniczego IV Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia