Jerzy Maksymilian Loba

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2019
Dziennik Łódzki

„Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im płacimy”
W. Szymborska
Z głębokim żalem żegnamy Naszego Kochanego

ś+p
Pana Profesora dr. hab. n. med.
Jerzego Maksymiliana Lobę

Szlachetnego Człowieka i Wspaniałego Lekarza,
Naszego Przyjaciela, Nauczyciela i Mistrza,
wybitnego specjalistę w dziedzinie diabetologii,
wieloletniego Kierownika
Kliniki Chorób Przemiany Materii Akademii Medycznej,
a w kolejnych latach
Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
wieloletniego Kierownika Katedry
Pielęgniarstwa Klinicznego,
Dziekana Wydziału Pielęgniarstwa i Położnictwa,
Konsultanta wojewódzkiego ds. diabetologii,
Przewodniczącego Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Lekarza cieszącego się ogromnym autorytetem
naukowym i moralnym,
Prawdziwego Przyjaciela Ludzi Chorych i Cierpiących.
Tak trudno Cię żegnać Kochany Panie Profesorze…
Zostaniesz w naszych sercach
i w naszej wdzięcznej pamięci!

Wyrazy serdecznego współczucia
dla Żony Pana Profesora
Pani prof. dr hab. Anny Broniarczyk-Loby,
Syna - dr. hab. n. med. Piotra Loby
z Małżonką - dr n. med. Małgorzatą Lobą,
Syna Macieja
i dla ukochanych Wnucząt
Ewuni, Agnieszki, Wandy, Andrzeja i Tadeusza oraz Całej Rodziny…
Kierownik i Zespół
Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Centrum Kliniczno-Dydaktycznego
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Twoi Uczniowie i Kontynuatorzy Twojego Dzieła

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. Jerzego Maksymiliana Loby

wieloletniego Kierownika
Kliniki Diabetologii i Chorób Metabolicznych,
Dziekana Wydziału Pielęgniarstwa i Położnictwa,
wybitnego lekarza i wychowawcę wielu pokoleń studentów,
naukowca, Wspaniałego Człowieka.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dyrektor i Pracownicy
Centralnego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Z bólem zawiadamiamy, że 8 grudnia 2019 roku
zmarł nagle

ś+p
Jerzy Maksymilian Loba

Ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek,
wspaniały nauczyciel akademicki i lekarz,
ciepły, pogodny, uczuciowy,
ale także pełen intelektualnej pasji,
głęboko myślący, mądry człowiek.
Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona
9 stycznia 2020 roku o godz. 13.00 w kościele św. Jerzego (garnizonowy) przy ul. św Jerzego 9, po której nastąpi odprowadzenie zmarłego do grobowca rodzinnego
na cmentarzu św. Józefa w Łodzi.

Żona i Synowie z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu kochana, nie masz pojęcia jak mi smutno. Odszedł kawałek młodości. Nie ma dnia, żebym o Nim nie myślał.

Wojtek Doroszewski


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu kochana, tak strasznie mi smutno, od rana nie mogę myśleć o niczym innym.

Wojtek Doroszewski


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia