Elżbieta Karbowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2009
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2009
Gazeta Krakowska
W imieniu rodziny
Ś+P
Elżbiety Karbowskiej
z domu Jarosz z Kamionki Wielkiej
składamy serdeczne podziękowania
lekarzom ze Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu
a w szczególności
Pani Annie Zając- Gwóźdź
i
Panu dr.n.med.Stanisławowi Malinowskiemu
Ordynatorowi Oddziału Internistyczno- Kardiologicznego
oraz
dr dr Jerzemu Hybel, Bartłomiejowi Oruba, Annie Jungiewicz- Deja, Krzysztofowi Krzyżakowi
a także całemu personelowi medycznemu
za troskliwą opiekę podczas ostatnich dni cierpienia
Siostra
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
j
16 l