Marysia Furmanek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2020
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2020
Nowa Trybuna Opolska
W poniedziałek zmarła nasza Druhna
ś+p
Marysia Furmanek
harcmistrzyni, Harcerka Rzeczpospolitej.
Instruktorka, która poświęciła całe życie harcerstwu
i wychowywaniu kolejnych pokoleń, która pokazywała nam,
że w życiu nie wolno iść na skróty i że zawsze mamy trwać na harcerskiej służbie. Była jedną z najwybitniejszych postaci powojennego harcerstwa na Opolszczyźnie,
filarem środowiska IV Szczepu, KIHAM-u,
a później ZHR w Opolu.
Druhno, Spoczywaj w Pokoju
Środowisko IV Szczepu im. Szarych Szeregów
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Maria
6 l
Andrzej Mnich
6 l
I.R. była harcerka
6 l