Tadeusz Skrężyna
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2020
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Skrężyny
Zasłużonego dla Miasta Wałbrzycha
jednego z pierwszych powojennych mieszkańców miasta,
wieloletniego, wszechstronnego działacza społecznego,
współtwórcę partnerskich stosunków
Wałbrzycha i Borysławia.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha
Maria Romańska
Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia