Zdzisław Rokita
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2010
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2010
Gazeta Wrocławska
W dniu 26 czerwca 2010 r. zmarł
ŚP
Zdzisław Rokita
członek Zarządu i kierownik sekcji zapaśniczej WKS „Śląsk” Milicz, członek Zarządu PZZ, wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego.
Pogrzeb odbędzie się we wtorek 29 czerwca 2010 r. po mszy o godz. 14.00 w kościele św. Andrzeja Boboli, na cmentarzu parafialnym w Miliczu.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają członkowie Zarządu Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego.
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Zdzisława Rokity
wieloletniego członka Zarządu Dolnośląskiej Federacji Sportu we Wrocławiu, oddanego przyjaciela sportu.
Cześć Jego pamięci!
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłego
składają Zarząd i współpracownicy z Dolnośląskiej Federacji Sportu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Koralia z rodziną.
15 l