Jadwiga Maria Subocz-Marszałek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.05.2019
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.05.2019
Dziennik Łódzki
Z bólem informujemy, że w dniu 12 maja 2019 r. zmarła
ś+p
Jadwiga Maria
Subocz-Marszałek
oddana młodzieży i rodzinie,
nauczycielka szkół podstawowych na Śląsku Opolskim
w Szymiszowie oraz w Szkole Podstawowej nr 38 w Łodzi.
Zmarła była dwukrotnie odznaczona:
Brązowym i Srebrnym Krzyżami Zasługi z Mieczami AK
oraz Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej i Złotą Odznaką ZNP.
Pogrzeb odbędzie się w Łodzi,
na cmentarzu św. Rocha, przy ul. Zgierskiej 141
w dniu 20 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 11.15.
Mąż i Córka ze Zbyszkiem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia