Rodzinie Pani Reginy Kotisz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.05.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.05.2010
Nowa Trybuna Opolska
Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Reginy KOTISZ długoletniej, emerytowanej Pracownicy Zakładu Energetycznego Opole SA. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłej składają DYREKCJA I PRACOWNICY OPOLSKIEGO ODDZIAŁU ENERGIIPRO S.A. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 13 maja 2010 roku o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym Opole-Półwieś.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia