Magdalena Libich
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2019
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2019
Dziennik Łódzki
Z wielkim smutkiem żegnamy długoletniego pracownika Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi
Panią Magdalenę Libich
lekarza, byłego Kierownika Oddziału Epidemiologii
Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny
składają Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia