Łucja Staniczek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2019
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2019
Dziennik Zachodni
Wyrazy głębokiego współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy z powodu śmierci
Pani
Łucji Staniczek
wybitnej regionalistki, nauczycielki
oraz wiceprezes Związku Górnośląskiego
dla
rodziny i najbliższych
składają
Andrzej Dziuba
Prezydent
Miasta Tychy
wraz z współpracownikami
oraz
Barbara Konieczna
Przewodnicząca
Rady Miasta Tychy
z Radnymi
Z ogromnym smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr Łucji Staniczek
wiceprezeski Związku Górnośląskiego,
wieloletniej prezeski Bractwa Oświatowego
Związku Górnośląskiego,
wspaniałej nauczycielki i wychowawczyni,
jednej z prekursorek edukacji regionalnej w Polsce,
inicjatorki niezliczonych przedsięwzięć
w dziedzinach edukacji historii i kultury
oraz promocji naszego regionu,
niestrudzonej społeczniczki,
wspaniałego i dobrego człowieka.
Wraz z Jej odejściem cała nasza regionalna społeczność
poniosła niewyobrażalną stratę.
Rodzinie, Najbliższym, Przyjaciołom
i Współpracownikom Zmarłej
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia
Maciej Biskupski Marcin Krupa
Przewodniczący Prezydent
Rady Miasta KatowiceMiasta Katowice
Z żalem przyjęliśmy informację o śmierci
ś tp
drŁucji Staniczek
Wiceprezes Zarządu Głównego i Prezes Bractwa Oświatowego Związku Górnośląskiego.
Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłej
wyrazy szczerego współczucia
składają:
Tomasz Wesołowski
Przewodniczący Rady Miasta Piekary Śląskie
wraz z Radnymi
Sława Umińska-Duraj
Prezydent Miasta
Piekary Śląskie
Ze smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość
o śmierci
ś+p
dr Łucji Staniczek
regionalistki, nauczyciela,
wiceprezes Związku Górnośląskiego
i prezes Bractwa Oświatowego ZG
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy głębokiego współczucia
Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Miasta Zabrze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia