Wojciech Charkin

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.01.2019
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 stycznia 2019 roku
zmarł Zasłużony Działacz Polskiego
Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

Kolega

Wojciech Charkin

Nauczyciel Kraju Ojczystego
przewodnik miejski i terenowy, instruktor przewodnictwa i krajoznawstwa, współorganizator ruchu przewodnickiego na Pomorzu, kierownik kursów przewodnickich i wieloletni wykładowca, wiceprezes Koła Przewodników
i prezes Komisji Rewizyjnej Oddziału w latach 2000-2008
i 2012 - obecnie. PTTK-owiec „z krwi i kości”.

Odznaczony m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi,
Medalem „Za zasługi dla turystyki”,
Srebrną i Złotą Honorową Odznaką PTTK,
Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Cześć Jego pamięci.

Koleżanki i Koledzy
z PTTK Oddziału Gdańskiego
im. dr. Jerzego Szukalskiego

Plaża

„Miłość do Gdańska niech idzie w pokolenia”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 8 stycznia 2019 roku odszedł od nas
Nasz Mistrz i Kolega

ś+p
Wojciech Charkin

absolwent kursu 1970 r.
Człowiek – historia ruchu przewodnickiego
w Gdańsku i na Pomorzu
Wychowawca wielu roczników przewodnickich PTTK
Kierownik i wykładowca na kursach przewodnickich
Piewca mowy ojczystej
Znakomity towarzysz naszych spotkań i wypraw turystycznych, Nasz Przyjaciel

Koleżanki i Koledzy
Przewodnicy PTTK z Koła im. F. Mamuszki
w Gdańsku, ul. Długa 45

Z bólem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 8 stycznia 2019 r. zmarł
Wojciech Charkin

Dziękujemy Ci, Wojtku,
że pojawiłeś się w naszym życiu.

Irena, Kasia i Stanisław Sikorowie

Wiesi, Magdzie i Najbliższym

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Z bólem zawiadamiamy,
że 8 stycznia 2019 roku odszedł

ś+p

Wojciech Charkin

nasz ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

Msza św. żałobna zostanie odprawiona
12 stycznia 2019 r. o godz. 9.15
w parafii pw. św. Kazimierza w Gdańsku Zaspie.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 10.30
w Nowej Kaplicy na Cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku.

Rodzina

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

Wojciecha Charkina

Wyrazy otuchy i szczerego współczucia
z powodu straty
Rodzinie i Bliskim
składają

koledzy i przyjaciele z Radia GdańskMsza św. żałobna odbędzie się
w sobotę 12 stycznia o godz. 9.15
w kościele pw. św. Kazimierza na Zaspie.
Uroczystości pogrzebowe
w nowej kaplicy na cmentarzu Srebrzysko
o godz. 10.30.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
też był wykładowcą na Wydziale Elektrycznym PG w latach 1972- 1977 - ergonomia były student

kl


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Łącząc się w smutku wiemy, że: "Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci..." Wojtku, pozostaniesz z nami w naszej pamięci na zawsze... A Twoje narracje, wykłady i treści przekazywane w codziennych rozmowach odcisnęły na nas niezatarte piętno czyniąc z pewnością lepszymi... Dziękujemy Ci za wszystko... i do spotkania w tym lepszym świecie, po którym nas zapewne oprowadzisz... Tadeusz Szczęsny

Tadeusz Szczęsny


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Takich ludzi jak TY już nie ma. Wraz z TWOJĄ śmiercią skończył się pewien cudny świat. Do zobaczenia

Joanna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju na wieki

Konrad


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zegnaj kolego, spij w spokoju na wieki

Jakub


7 l

Zegnaj Wojtku, spij w spokoju na wieki

Bozena


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju wiecznym...

Jan Ziemecki


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju na wieki...

Jan Ziemec


7 l

źegnaj wojtku,spij w spokoju na wieki

elźbieta i barbara


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielka strata

ewa


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia