Marianna Waszak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2010
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 11.8.2010 r. po ciężkiej chorobie
odeszła od nas kochana mama, babcia
ś + p
Marianna Waszak
Msza św. odbędzie się w dniu 14.8.br. o godzinie 13.00 w kościele pw.
św. Krzyża w Kobylnicy.
W żalu pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Bartosz
14 l