Maria Bor
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2020
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem żegnamy
Marię Bor
Światowej sławy rzeźbiarkę
od 1945 roku związaną z Wałbrzychem.
Autorkę wielkich form plenerowych,
rzeźb kameralnych, medali i statuetek,
pomysłodawczynię powstania
Wałbrzyskiej Galerii Rzeźby Plenerowej.
Laureatkę wielu nagród wystawiającą w kraju i za granicą,
docenianą przez prestiżowe, międzynarodowe
leksykony sztuki.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Przewodnicząca Rady Miejskiej Maria Romańska
Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia