Jerzy Janik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2019
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2019
Gazeta Krakowska
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Doktora Jerzego Janika
Długoletniego pracownika służby zdrowia,
przez wiele lat pełniącego funkcję
Ordynatora Oddziału Neurologicznego
– Szpitala Specjalistycznego
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Przez cały okres swojej pracy w tutejszym szpitalu odznaczał się ofiarnością i poświęceniem,
nie szczędząc czasu ani bogatej wiedzy lekarskiej
dla dobra pacjentów.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego i szczerego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego
w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia