Jerzy Legun

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2019
Express Bydgoski

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

śp.
Jerzego Leguna

Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia

składają

Ewa i Ryszard Dwulit oraz Pracownicy
firmy „Wigor”

Plaża

Z wielkim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość
o śmierci

ŚP.
Jerzego Leguna

byłego wieloletniego Dyrektora
Techniczno-Eksploatacyjnego

Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy głębokiego współczucia

Likwidator Spółki Wodnej Kapuściska w Bydgoszczy
w likwidacji

„Wdzięczność jest pamięcią serca”.
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. pogrzebowej i ostatniej drodze
na miejsce wiecznego spoczynku naszego drogiego zmarłego Męża, Ojca, Teścia i Dziadziusia

ś+p

Jerzego Leguna

a w szczególności ks. kan. dr. Bronisławowi Kaczmarkowi Wikariuszowi Generalnemu Diecezji Bydgoskiej,
ks. kan. dr. Andrzejowi Dawidkowi Proboszczowi parafii Wniebowstąpienia Pańskiego,
Zarządowi, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji
oraz Spółce Chemwik w Bydgoszczy, Zarządowi i Współpracownikom Spółki Depol,
Przedstawicielom Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w PRL-u „Przymierze”,
Koleżankom i Kolegom z Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
oraz Sąsiadom z Osiedla Atolowa i ul. Grunwaldzkiej 12a.
Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym
za wsparcie, modlitwę, złożone wieńce, kwiaty i znicze
Serdeczne „Bóg zapłać”

składają

Żona i Syn z Rodziną
Osobne podziękowania dla Zakładu Usług Pogrzebowych „Uniwersal”
za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej.

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby umarł żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.”
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 czerwca 2019 r. zasnął w Bogu
nasz kochany Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek, Kuzyn, Szwagier i Wujek

ś+p
Jerzy Legun

lat 72
Msza św. żałobna, poprzedzona modlitwą różańcową, odbędzie się w środę, 19 czerwca 2019 r. o godz. 13:00
w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Kard. Wyszyńskiego 58.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy al. Kard. Wyszyńskiego – Bielawki w Bydgoszczy.
Pogrążeni w smutku
Żona i Syn z Rodziną
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

RIP

BB


4 l

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Rozalia Sikora-Wysokińska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj.

Grażyna i Jurek


6 l

Jurku, spoczywaj w Bogu!

Roman Kotzbach


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia