Eugeniusza Goroszkiewicza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2019
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2019
Kurier Poranny
Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje
Wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy
Rodzinie
z powodu śmierci
ś+p
Eugeniusza
Goroszkiewicza
wieloletniego Naczelnika
Wydziału Zasobów w RDLP w Białymstoku
składają
Dyrekcja i pracownicy
Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Białymstoku
„Otaczający nas świat jest nieprzewidywalny,
a śmierć, która dosięga naszych najbliższych,
zawsze nas zaskakuje, pozostawiając po sobie ból, smutek i poczucie pustki.”
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Eugeniusza Goroszkiewicza
emerytowanego pracownika Regionalnej Dyrekcji
Lasów Państwowych w Białymstoku.
Był człowiekiem wielkiego serca, życzliwy,
koleżeński, wspaniały leśnik.
Mimo ciężkiej choroby nie tracił nadziei.
Do ostatnich chwil życzliwy, pogodny.
Pozostanie na zawsze
w naszych sercach i wspomnieniach.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektor, kierownictwo i pracownicy
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia