Jolanta Bańkowska

This was published in the following publications on 28.03.2019:
Dziennik Zachodni

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 24 marca 2019 roku zmarła

ś+p
lek. Jolanta Bańkowska

Wspaniały lekarz, specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i diabetologii,
jako długoletni pracownik
Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego
zawsze z oddaniem pracowała,
ratując zdrowie i życie pacjentów.

Pani lek. Jolanta Bańkowska
była powszechnie szanowanym i lubianym lekarzem,
odpowiedzialną, życzliwą i pełną empatii osobą,
która zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą
i doświadczeniem ze współpracownikami.
Będzie nam Jej bardzo brakowało.

Mężowi, Synowi i Bliskim
składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zarząd i Pracownicy
Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego sp. z o.o.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Miroslaw Piasecki


5yrs

Image chosen by user
X

X


6yrs

Image chosen by user
wspaniała kobietaleczyłem się u niej życzliwa zawsze pomocna. niech spoczywa w spokoju.

pacjent


6yrs

Wyrazy współczucia nadal bardzo często i bardzo ciepło wspominam kochaną Panią doktor,nadal nie mogę wejść do miejsc gdzie spotykałyśmy się,czasami była to krótką rozmowa przy balkonie,czasami korytarz,nie mówiąc już o rozmowach w gabinecie,wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie -Jadwiga

Jadwiga strząbała


6yrs

Image chosen by user
Jestem w szoku. Wczoraj tj. 22 maja dowiedziałem się że p. Doktor u której leczyłem się od 2008 r nie żyje. Informacja ta dla mnie była totalnym zaskoczeniem. Bardzo mi przykro i choć z opóźnieniem ale składam kondolencje Jej Bliskim.

Grześ Ł


7yrs

Od kilku lat byłam pacjentka sp. Pani Doktor. Dopiero dzisiaj dowiedziałam się że nie żyje. Czekłam na umowiona wizytę w lipcu, bo tak Pani Doktor miała wrócić do pracy. Przeżyłam szok. Bardzo mile ja wspominam. Dla niej pacjent nie był anonimowy, był podmiotem. Szkoda, wielka szkoda...człowieka i lekarza! Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Anna Zasada


7yrs

Bardzo bolesna wiadomość.Wspaniały lekarz i przemiły człowiek. Trudno uwierzyć, że już jej nie ma wśród nas

Teresa S.


7yrs

Image chosen by user
Wspaniała lekarka , bardzo miła i uczynna,pełna empatii.. nie mogę wciąż w to uwierzyć!!!!

Ryszard Sz.


7yrs

Szok!!!!

Roman Stelmach


7yrs

Brak mi słów... Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

Maria


7yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Magdalena


7yrs

Lekarz z którym gadałem jak z bliska znajomą i sąsiadka- którą zresztą była

Zbyszek G


7yrs

End of content

No more pages to load