Bogdan Polacki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2019
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego drogiego Przyjaciela
dr inż. Bogdana Polackiego
Bogdan był naszym kolegą w latach studiów 1962-68 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Poznańskiej, a po studiach cenionym pracownikiem Instytutu Elektroenergetyki PP.
W naszej pamięci pozostanie
jako wyjątkowo uczynny i życzliwy Przyjaciel i Kolega
Żonie i Rodzinie Drogiego Bogdana
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
koleżanki i koledzy ze studiów
z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Poznańskiej
Odszedł do Wieczności...
ś+p
Bogdan Polacki
doktor nauk technicznych
Pożegnamy Go w dniu 22 lutego 2019 roku
na cmentarzu Górczyńskim o godz. 11.00,
następnie msza święta o 12.15
w kościele Świętego Krzyża w Poznaniu.
Żegnaj, nasz Kochany...
Zasmuceni
Maria, Barbara, Krystyna,
Łucja, Grzegorz, Robert
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość
i sięga w przyszłość...”
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od Nas
ś+p
dr inż. Bogdan Polacki
wieloletni nauczyciel przedmiotów zawodowych
w Technikum Kolejowym
i Zespole Szkół Komunikacji Poznaniu
Pogrzeb odbędzie się w dniu 22 lutego 2019 roku
na cmentarzu Górczyńskim o godz. 11.00
Wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy i młodzież Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Iwona Sobala
7 l
Urszula Dura
7 l
Anna i Rafal Breczewscy
7 l
Magdalena Nawrocka
7 l
Marek Passowicz
7 l