Pragniemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2019
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2019
Express Bydgoski
Pragniemy podziękować za codzienną opiekę nad
śp
Elżbietą Czajkowską
za czułość, pomoc, wsparcie, mądrość i ogromny takt
pielęgniarce Pani Małgosi ze Szpitala nr 2.
Dziękujemy pracownikom Hospicjum Jerzego Popiełuszki,
Panu dr. Adrianowi, Pani psycholog Aleksandrze, Pani pielęgniarce Elwirze.
Dziękujemy też wszystkim Opiekunom, Salowym, Wolontariuszom i Członkom Hospicjum.
Kochani trwajcie w swoich celach. Jesteście ludźmi wielkich serc. Niech Was Bóg wspiera i daje siłę do dalszej pracy.
Będziemy pamiętać o Was w naszej modlitwie.
Wdzięczni
Ula z Bogdanem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia