Elżbieta Lepieciło
This was published in the following publications on 18.09.2018:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 18.09.2018:
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 14.09.2018 r zmarła Nasza Koleżanka
ś+p
Elżbieta Lepieciło
Długoletni i oddany pracownik
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego,
Pielęgniarka Oddziału Okulistyki.
Dyrekcja Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego
pragnie równocześnie podziękować
Pani Elżbiecie Lepieciło
za 40 lat wspólnej pracy, zaangażowanie i dobre serce.
Łączy się w głębokim żalu z
Rodziną i Bliskimi
Dyrekcja z Zespołem Pracowników
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
End of content
No more pages to load