Małgorzata Bojke
N/A - 4 lutego 2010
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2010
Dziennik Bałtycki
Z wielkim żalem zawiadamiamy o odejściu
w dniu 4 lutego 2010 roku
ŚP Małgorzaty Bojke
z domu: Pernak
naszej ukochanej Mamy, Żony i Córki.
Pożegnamy Ją w dniu 9 lutego 2010 roku o godz. 12.00 w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Gdyni Chyloni.
Po mszy św. urna zostanie złożona w grobie na cmentarzu w Gdyni Cisowej.
Natalia, Ryszard, Iwona i Kasia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kolezanka
13 l
Janina Górecka- bojke
16 l
Marek Dzięgiel zarządca
16 l
Teresa
16 l
Dorota z rodziną
16 l
Sabina MAczuga
16 l
Ewa Golenia- Kochman
16 l
Piotr Maczuga
16 l