Witek Forkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2019
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2019
Dziennik Bałtycki
Dnia 17 lutego 2019 r. opuścił nas po ciężkiej chorobie
nasz przyjaciel - członek Gdańskiego Oddziału
Związku Szlachty Polskiej
ś p
Witold Forkiewicz
herbu Sas
Witek Forkiewicz był jednym z członków założycieli
Związku Szlachty Polskiej z siedzibą w Gdańsku,
jak również od 1999 r. przez 10 lat członkiem Zarządu Głównego ZSzP.
Z chwilą powstania Oddziałów i przeniesienia
Zarządu Związku do Warszawy włączył się aktywnie
w prace Oddziału Gdańskiego Związku.
Był Człowiekiem wysokiej kultury, życzliwy ludziom
i służący im wszelaką pomocą.
Pożegnanie Witka nastąpiło na cmentarzu Srebrzysko
w Gdańsku w dniu 21 lutego 2019 r.
Cześć Jego Pamięci.
Niech spoczywa w pokoju.
Zarząd Główny ZSzP, koleżanki i koledzy
z Oddziału Gdańskiego Związku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia