Adolf Wabik
This was published in the following publications on 27.02.2019:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 27.02.2019:
Dziennik Polski
ś+p
Adolf Wabik
Kochany Mąż, Tata i Dziadek
Były Dyrektor Krakowskich Zakładów Graficznych, Wieloletni Dyrektor Teatru Groteska,
Nestor Poligrafii Krakowskiej
Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi
i Polonia Restituta
Przeżywszy lat 90, po długiej i ciężkiej chorobie,
zasnął w Panu dnia 25 lutego 2019 roku.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w piątek, dnia 1 marca 2019 roku o godzinie 11.40
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Reduty,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w smutku
Rodzina
Z żalem powiadamiamy, że w dniu 25 lutego 2019 r.
odszedł do wieczności
ś+ p
Adolf Wabik
emerytowany wicedyrektor naszego Teatru
Spędził z nami wiele lat swego zawodowego życia.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w piątek, dnia 1 marca 2019 roku o godzinie 11.40
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Reduty.
Z Rodziną
łączymy się w bólu i żałobie.
Dyrekcja i Zespół Teatru Groteska
End of content
No more pages to load