Filomena Barczewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2019
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2019
Kurier Poranny
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 18 kwietnia 2019 r. odeszła
Pani
Filomena Barczewska
Sędzia Sądu Najwyższego w st. spoczynku
Od początku swej kariery zawodowej
związana z sądownictwem białostockim,
wybitna prawniczka,
wychowawczyni wielu pokoleń sędziów.
Była niedoścignionym wzorem prawości i szlachetności.
W latach dziewięćdziesiątych XX w.,
jako Pełnomocnik Ministra Sprawiedliwości,
podjęła trud organizacji Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
Wyrazy najgłębszego współczucia
Rodzinie
składają
kierownictwo, sędziowie i pracownicy
Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia