Krystyna Bień

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.04.2019
Dziennik Łódzki

Podziękowanie
Pani dr n. med. Justynie Pigońskiej
wyrazy wdzięczności za wsparcie, ciepło,
codzienną fachową pomoc
okazaną w ostatnich latach życia i walki o nie
naszej ukochanej Mamy, Babci i Teściowej

ś+p
Krystyny Bień

Rodzina

Plaża

Podziękowania
Pani doktor Beacie Serbiak,
Pani doktor Bożenie Misiewicz,
Panu doktorowi Piotrowi Misiewicz
z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. M. Kopernika w Łodzi
wyrazy wdzięczności za wieloletnią, pełną profesjonalizmu, troski i empatii pomoc w walce o życie
okazaną naszej ukochanej Mamie, Babci i Teściowej

ś+p
Krystynie Bień

Rodzina

Podziękowania
Pani prof. dr hab. n. med. Agnieszce Wierzbowskiej
z Oddziału Hematologii Wojewódzkiego
Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi
wyrazy wdzięczności za pełną ciepła
i niezwykłej fachowości opiekę okazaną
naszej ukochanej Mamie, Babci i Teściowej

ś+ p
Krystynie Bień

Rodzina

Podziękowania
Panu doktorowi Zbigniewowi Jarosikowi
Ordynatorowi Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu

Pani doktor Katarzynie Dworniak-Pryca

Paniom Pielęgniarkom,
a także całemu Personelowi Medycznemu

składamy
serdeczne podziękowania
za pomoc, profesjonalizm i ciepło okazane
w trakcie długiej choroby
naszej ukochanej Mamy, Babci i Teściowej

ś+p
Krystyny Bień

Rodzina

Z głębokim bólem zawiadamiamy,
iż w dniu 2 kwietnia 2019 roku
po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 83 lat,
odeszła od nas
nasza ukochana Mama, Teściowa i Babcia

ś+p
Krystyna Bień

z domu Walkiewicz
dr nauk humanistycznych
Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Nasz Opiekun i Przewodnik.
Człowiek o wielkim sercu i charakterze,
niezwykłym intelekcie i charyzmie.
Waleczna, ciekawa świata, ludzi - do ostatnich
swoich dni i sił. Zawsze skromna.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
w piątek 5 kwietnia 2019 r. o godzinie 10.30
na cmentarzu św. Rocha w Łodzi, ul. Zgierska 141.

Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Podziękowanie
Panu Doktorowi Krzysztofowi Rec
z Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu
pragniemy złożyć wyrazy wielkiej wdzięczności
za niezwykłą opiekę - pełną spokoju i cierpliwości.
Za niespotykany kunszt medyczny i ogromne serce okazywane przez wiele lat choroby,
a także w ostatnich miesiącach walki o życie
naszej ukochanej Mamy, Babci i Teściowej

ś+p
Krystyny Bień

Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnam Ukochaną wychowawczynię. Anna Zarzycka - Wegner

Anna Wegner


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia