Maciej Foryś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.01.2019
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.01.2019
Dziennik Polski
To nie jest koniec, a początek
Nie ma już bólu - jest spokój
Tylko dla nas wszystko
jakieś szare i nieważne…
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszego kolegę
ś+p
Macieja Forysia
który odszedł do wieczności po ponad 4 latach walki
i nadziei
Maćku, Twój uśmiech będzie zawsze gościł
w naszych sercach!
Ostatni raz pożegnamy Maćka w piątek, 11.01.2019
o godz. 13:00 w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców 48.
Łączymy się w wielkim bólu
z Panem Albinem, Elą i Moniką
Koleżanki i koledzy z klasy C (1977-1981)
IX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie
Z wielkim bólem i smutkiem żegnamy naszego Przyjaciela
ś+p
Macieja Forysia
Maćku, z radością i entuzjazmem zwiedzałeś świat,
Europę, Azję i Amerykę Płn.
Zostawiłeś nam cząstkę siebie na filmach z tych podróży, które kręciłeś dla nas i z myślą o nas.
Zostajesz z nami na niezliczonych fotografiach, dowodach naszej przyjaźni i wspólnie przeżytych pięknych chwil.
Maćku, byłeś i jesteś częścią naszego życia.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.
Grono Przyjaciół z Krakowa,
dla których zawsze pozostaniesz naszym Marabutem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia